Про готель Villa le Premier 5 *

З моменту народження чорноморської перлини і забудови центральної частини Одеси, район Великого Фонтану, який простягнувся вздовж чорноморського узбережжя міста, став місцем відпочинку, морського купання, оздоровлення та постійного проживання одеської еліти XVIII-XIX століть. Надалі цей казково прекрасний район «Великий Фонтан» був оспіваний у відомих творах класиків і піснях про легендарному місті біля моря. Але не тільки легенди минулого і сьогодення фарбують цей запашний район Одеси: природа – це той незаперечний факт, який притягував саме на Великий Фонтан наших предків. Що може бути вранці краще морських схилів, затягнутих пеленою легкого туману, вдень – Багрянцева листя під променями ласкавого південного сонця, ввечері – пахучого аромату морського бризу з домішкою бузку, акації і винограду.

Саме тому біля Чорного моря, на місці старовинної вілли, що зберегла спогад про своєму розкішному минулому, в 2012 р народився новий шедевр – сучасний п’ятизірковий готельний комплекс Villa le Premier.

Villa le Premier – це ультрасучасний п’ятизірковий готель LUXURY класу, який підтвердив якість надаваних послуг відповідно до CERTIFICATION ISO 9001.

29 серпня 2013 р готель став переможцем конкурсу «Одеська якiсть» і визнаний лідером продажів готельних послуг з високою якістю європейського сервісу та професійним менеджментом, які мають великий практичний досвід управління готельним бізнесом і постановкою євро стандартів і сервісу.

Вишукане і уміле поєднання середземноморського стилю і сучасних технологій, втілених в інтер’єр готелю, номерний фонд, басейнову інфраструктуру, повністю задовольнить запити найвимогливіших гостей. Наявність всього різноманіття комплексу послуг, які відповідають вимогам світових стандартів, дислокація готелю в безпосередній близькості до пляжу і популярно відомому в Європі клубу IBIZA, зроблять Ваш відпочинок або діловий візит до Одеси незабутнім.

Дуже відрадно, що в більшості приватних готелів Одеси відчувається хазяйська жилка, а це значить, що тут завжди порядок і затишок, уважність і привітність персоналу, прагнення в будь-який час прийти на допомогу, готовність смачно і ситно нагодувати, організувати дозвілля, забезпечити пересування по місту і багато іншого. Конкуренція змушує господарів приватних готелів і міні-готелів облаштовувати свої обителі найретельнішим чином: піклується про інтер’єр, побутові зручності, технічному оснащенні та всіляких деталях. Адже саме приємні дрібниці часто стають тими цікавинками, які залучають клієнтів в численні приватні готелі Одеси.