Ресторан De le Mar

Ресторан De le Mar запрошує своїх гостей зробити гастрономічний вояж в світ вишуканих страв європейської кухні. Поціновувачів оригінальних рецептів одеських страв ми не залишимо байдужими в святі гастрономічних відчуттів.

Ви можете пообідати в залі ресторану, який має свій власний стиль і неповторний шарм, але якщо ви романтик і любите насолоджуватися вечерею далеко від суєти на свіжому повітрі до Ваших послуг дві тераси ресторану з видом на басейн і мармуром з Єрусалима під ногами.

Шеф-кухар ресторану De le Mar, відомий своїми стравами приготованими з тонкими соусами і витонченими гарнірами не тільки на Україні, але і на Лазурному узбережжі, рекомендує проводити трапезу, поступово переходячи до основних страв. Так, завдяки правильній послідовності і поєднанню продуктів, з’їдаючи по 3-5 змін, Ви встанете з-за столу з відчуттям легкості. В якості супроводу Вам запропонують прекрасний вибір вин і коньяків вишуканих купажів, що зробить Ваш вечір ще більш приємним та незабутнім. Блиск приладів, благородство інтер’єру – все це створить невимушену атмосферу і послужить прекрасним фоном приємному неквапливому проведенню часу і спілкуванню.

Невимушена обстановка, шарм класичних форм інтер’єру, бездоганний сервіс – зроблять Ваш відпочинок барвистим і незабутнім.